Mājas virtuve
RU Pirmdiena, 25. Novembris Rīt: Kadrija, Kate, Katrina, Trine

Afrikāņu bizīšu noslēpumi – pirmo reizi “Braiding Festival 2022” Ķīpsalā

Rīt, 14. oktobrī, izstādē “Baltic Beauty 2022” pirmo reizi Latvijā norisināsies Matu pinumu festivāls “Braiding Festival 2022”. Būs praktiski semināri bizīšu pīšanā, frizūru konkursi gan iesācējiem, gan pieredzējušiem meistariem un noslēgumā – iedvesmojošs šovs “Braids Style”.

Mītus par afrikāņu bizītēm apgāž festivāla organizatore, bizīšu pīšanas meistare – Marija Jermolajeva (#afromarry).

1. #mīts: bizīšu pīšana bojā matus!

Tieši pretēji! Afrikāņu frizūras atvieglo ikdienas matu kopšanu – daudz retāk ir jāmazgā mati, kādu laiku nav jāķemmē, turklāt pasargā no negatīvās saules un vēja ietekmes. Tālākā plauktā var nobīdīt arī “karstos” matu instrumentus, ar kuriem sievietes ikdienā ļoti bieži aizraujas, – matu gofrētāju, taisnotāju vai loku veidotāju. Turklāt, atkarībā no izvēlētā pinuma veida, ar šādu frizūru var nostaigāt, sākot no divām nedēļām līdz pat diviem mēnešiem.

2. #mīts: afrikāņu bizītes piestāv tikai jauniešiem!

Braiding kultūrā ir ļoti dažādas frizūras un matu pīšanas tehnikas, kuras iespējams variēt, līdz ar to iespējams frizūru pielāgot dažādiem vecumiem, stila pārstāvjiem un statusam sabiedrībā. Teju ikviens, neatkarīgi no profesijas – vai ir biroja darbinieks, strādā ražošanā vai ir publiska persona, varēs atrast sev piemērotāko. Matu pinumu frizūras izmaina cilvēka vizuālo tēlu, padarot to unikālu, spilgtu un pamanāmu, turklāt līdz ar jauno frizūru izmainās ar cilvēka pašapziņa.

Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde

Jaunā nedēļa iesāksies ar skarbiem laikapstākļiem, kas pēc tam uzlabosies

24/1
Lasīt