Mājas virtuve
RU Ceturtdiena, 10. Jūlijs Rīt: Lija, Olivija

Policija: Otrā iepriekšējās balsošanas diena Rīgas domes vēlēšanās aizvadīta bez starpgadījumiem

 Iepriekšējās balsošanas otrā dienā Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās aizvadīta bez starpgadījumiem, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Arī Valsts drošības dienests (VDD) aģentūru LETA informēja, ka, noslēdzoties otrajai iepriekšējās balsošanas dienai, VDD nav saņēmis informāciju par iespējamiem pārkāpumiem, kuru izmeklēšana ir dienesta kompetencē. VDD turpina strādāt intensīvā režīmā, lai nodrošinātu brīvu un demokrātisku vēlēšanu norisi.

Jau ziņots, ka vakar un šodien sākoties iepriekšējai balsošanai Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās, durvis bija vēruši 156 vēlēšanu iecirkņi.

Šodien iepriekšējā balsošana notika līdz plkst.16. Piektdien, 28.augustā, iepriekšējā balsošana būs no plkst.12 līdz 20. Vēlēšanu dienā 29.augustā iecirkņi būs atvērti no plkst.7 līdz 22.

Rīgas domes vēlēšanām iesniegti 15 kandidātu saraksti, un uz iekļūšanu Rīgas domē kopumā pretendē 707 kandidāti.
 

Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde

Opozīcijas partijas neatbalsta ieceri biržā pārdot valsts uzņēmumu daļas

09/0
Lasīt

Korčagins: Katrs Valsts kontroles ieteikums ir aicinājums uz pārmaiņām

09/0
Lasīt