Mājas virtuve
RU Sestdiena, 23. Maijs Rīt: Leokadija, Leontine, Ligija, Lonija

Diennakts laikā konstatēti septiņi jauni Covid-19 gadījumi

Aizvadītajā diennaktī, veicot 1891 Covid-19 testu, šī slimība konstatēta septiņiem cilvēkiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka trīs saslimušie ir Covid-19 slimnieku kontaktpersonas, viens saslimušais atgriezies no ārvalstīm - Igaunijas, bet ar trīs personām uzsākta saziņa, lai precizētu papildu informāciju. Epidemioloģiskā izmeklēšana turpinās.

Latvijā līdz šim veikti 211 937 Covid-19 izmeklējumi, saslimušas 1288 personas un 1070 izveseļojušās, bet 32 mirušas.

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā stacionēti divi pacienti ar Covid-19. Stacionāros patlaban ārstējas septiņi ar jauno koronavīrusu sasirgušie, un visiem slimības gaita ir vidēji smaga. Līdz šim no stacionāra izrakstīti 193 Covid-19 pacienti, starp kuriem ir gan tie, kas izveseļojušies, gan tie, kas miruši.

Jau ziņots, ka šonedēļ inficēšanās ar Covid-19 apstiprināta 11 Murjāņu Sporta ģimnāzijas audzēkņiem un viņu trenerim.

Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde

Tramps neapmeklēs dēla kāzas

23/0
Lasīt

Piektdien ceļu satiksmes negadījumos 19 cietušie

23/0
Lasīt