Kā aģentūru LETA informēja viņa pārstāvētajā partijā, Urbanoviča ieskatā, "valdošie" tikai formāli par to "pauž satraukumu", jo zemas aktivitātes apstākļos priekšrocības iegūst tas, kura rīcībā ir administratīvie resursi un "pamatstraumes mediju draudzība".
"Taču vīlušies cilvēki ir labs mērķis dažādiem populistiem, kas mēģinās uzkarsēt interesi ar vēl lielāku sparu nekā pirms iepriekšējām Saeimas vēlēšanām, kad to darīja "KPV LV" vai Jaunā konservatīvā partija (JKP). Un tad devītais vilnis var aizslaucīt arī modrību zaudējušos varas turētājus," paudis Saeimas deputāts.
Vienlaikus viņš atzina, ka šajās vēlēšanās atzinību daudzviet saņēma ilggadēji, pieredzējuši pašvaldību vadītāji - tādi kā Jelgavas, Valmieras, Rēzeknes, arī Ventspils mēri. "Vēlētāji novērtēja viņu profesionālo darbu, iepriekšējos sasniegumus un pragmatismu," klāstījis politiķis.
Komentējot vēlēšanu rezultātu, Urbanovičs norādīja, ka "Saskaņa" šajās vēlēšanās neuzvarēja, bet kopumā neesot arī zaudētājos.
Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotie dati liecina, ka šajās vēlēšanās no partijas "Saskaņa" vietvarās ievēlēti 38 deputāti.



