Mājas virtuve
RU Otrdiena, 23. Jūnijs Rīt: Liga

Ugunsgrēkā Rīgas centrā izglābti divi cilvēki

Sestdien pēcpusdienā ugunsgrēkā Rīgas centrā izglābti divi cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Plkst. 15.59 VUGD saņēma izsaukumu uz Marijas ielu, kur piecstāvu dzīvojamās mājas ceturtā stāva dzīvoklī dega sadzīves mantas četru kvadrātmetru un siena četru kvadrātmetru platībā.

Ugunsdzēsēji izglāba divus cilvēkus, kurus nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās divi cilvēki.

Plkst. 16.52 ugunsgrēks lokalizēts.

Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde

Šajās brīvdienās no ūdeņiem izcelti jau trīs bojāgājušie

22/0
Lasīt