Mājas virtuve
RU Pirmdiena, 21. Aprīlis Rīt: Anastasija, Margers

Rosina apsūdzēt divus policistus lietā par atskurbtuvē ievietotas personas piekaušanu

Iekšējās drošības birojs (IDB) aprīļa beigās Noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā izmeklēšanas prokuratūrai nosūtījis kriminālprocesu kriminālvajāšanas sākšanai pret divām pašvaldības policijas amatpersonām Vidzemes reģionā - pret vienu par dienesta pilnvaru pārsniegšanu, savukārt pret otru - par bezdarbību, aģentūru LETA informēja IDB.

Pirmstiesas izmeklēšanā birojs guva pierādījumus tam, ka abas pašvaldības policijas amatpersonas, kuru pienākumos ietilpa sabiedriskās drošības un kārtības nodrošināšana, nogādāja atskurbtuvē kādu privātpersonu, kas atradās sabiedriskā vietā alkohola reibumā.

Viena no pašvaldības policijas amatpersonām atskurbtuvē bez tiesiska pamata vairākkārt sita un spēra privātpersonai pa ķermeni, kā rezultātā tai tika nodarīti vidēja smaguma miesas bojājumi.

Vienlaikus tika noskaidrots, ka otra pašvaldības policijas amatpersona, redzot kolēģa pretlikumīgās darbības, tās nepārtrauca, kā arī neziņoja par tām likumā noteiktā kārtībā, tādējādi apdraudot personas tiesības un ar likumu aizsargātas intereses.

IDB izmeklēšanā konstatēja, ka atskurbtuves darbinieks kriminālprocesā sniedza nepatiesas liecības, līdz ar to par šo faktu tika sākts jauns kriminālprocess, kas tika nosūtīts pēc piekritības Valsts policijai izmeklēšanas veikšanai.

Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde

Neviens pretendents nepiesakās uz īpašuma Vecrīgā izsoli

20/0
Lasīt

Saeima ziemas sesijā pieņēmusi 52 likumus

20/0
Lasīt

Vāc parakstus par obligātu vidējo izglītību Latvijā

20/0
Lasīt