Mājas virtuve
RU Otrdiena, 22. Aprīlis Rīt: Armanda, Armands

LDz pārdos lokomotīvju brigāžu atpūtas namus Jelgavā un Rēzeknē

VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) izsolē plāno pārdot lokomotīvju brigāžu atpūtas namus Jelgavā un Rēzeknē, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Ar sākumcenu 162 063 eiro plānots pārdot lokomotīvju brigāžu atpūtas namu Jelgavā, Prohorova ielā 11. Nekustamais īpašums sastāv no četrstāvu ķieģeļu mūra ēkas ar pagrabstāvu, ar ārējo ūdensvadu, ārējo kanalizāciju, daļu no siltumtrases ar siltummezglu un zemesgabalu.

Lokomotīvju brigāžu atpūtas nama Rēzeknē, Stacijas ielā 1, izsoles sākumcena noteikta 43 663 eiro.

Savukārt ar sākumcenu 16 344 eiro izsolīs ūdenstorni un garāžu Ventspilī, Depo ielā 13, bet ar sākumcenu 9202 eiro - inženierbūvi "Saldus stacijas pievedceļa Nr.10 iecirknis".

Visu īpašumu elektroniskā izsole sāksies 8.marta plkst.13. Izsoles noslēgums ir 7.aprīlī plkst.13.

LDz ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna "Latvijas dzelzceļš" valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitassabiedrības - "LatRailNet", kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, "LDz Cargo", kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums "LDz infrastruktūra", ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums "LDz ritošā sastāva serviss", apsardzes uzņēmums "LDz apsardze", kā arī loģistikas uzņēmums "LDz loģistika".

Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde

Strupiša ierosinātā pārbaudē vērtēs, vai ir pamats atlaist Stukānu

22/0
Lasīt

Zem tilta Bauskā atrod vīrieša līķi

22/0
Lasīt