Mājas virtuve
RU Otrdiena, 10. Marts Rīt: Laimrota, Liliana, Silvija

Rīgā notiks evakuācijas mācības

Piektdien, 24. oktobrī, Rīgas 9. vidusskolā, Stāmerienas ielā 8, notiks Latvijas Sarkanā Krusta rīkotas evakuācijas mācības, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļā.

Mācību laikā veiks praktisku evakuācijas centra atvēršanas simulāciju un tās dalībniekiem būs iespēja iejusties reālā situācijā - laikapstākļu radītas ārkārtas situācijas dēļ pamest mājvietu un doties uz pašvaldības nodrošinātu drošu patvērumu.

Iedzīvotājiem ir iespējas pieteikties un iegūt praktisku pieredzi evakuācijā.

Mācības tiek rīkotas sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu un Rīgas pašvaldības Civilās aizsardzības un operatīvās informācijas pārvaldi.

Evakuācijas process tiks organizēts no diviem pulcēšanās punktiem - Natālijas Draudziņas vidusskolas un Rīgas Arkādijas vidusskolas.

No šiem punktiem dalībniekiem tiks nodrošināts transports uz evakuācijas centru - Rīgas 9. vidusskolu.

Mācības notiks no 24. oktobra plkst. 16 līdz 25. oktobra plkst. 10.

Evakuācijas centrā būs nodrošināta ēdināšana un nepieciešamais aprīkojums nakšņošanai. Dalībniekiem būs iespēja atsvaidzināt zināšanas par pirmo palīdzību un sagatavot savu "72 stundu somu", kas noder ārkārtas situācijās.

Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde

Aptauja: Latvijā 22% iedzīvotāju savu finanšu situāciju vērtē kā sliktu

09/0
Lasīt

TSI aicina pieteikties budžeta vietām!

09/0
Lasīt

Labots 9. marta siltuma rekords Latvijā

09/0
Lasīt