Zilberts kā solists vairākkārt ir uzstājies ar Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) orķestri, kā arī Jelgavas un Ventspils kamerorķestriem. Viņš sadarbojies arī ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri (LNSO) un kamerorķestri "Sinfonietta Rīga".

Zilberts bija daudzu patstāvīgu kamermūzikas projektu dalībnieks un dibinātājs. To lokā minams LNSO klaviertrio, kā arī ansambļi "Brokastis četratā", "Undertango" un citi, kas atskaņo mūziku no klasikas līdz pat "crossover" žanram.

2020.gadā Zilberts bija nominēts valsts augstākajam apbalvojumam mūzikā - Lielajai mūzikas balvai par izcilu darbu kameransamblī, savukārt 2018.gadā viņš saņēma Latvijas Nacionālās operas fonda balvu par izcilu sniegumu gada garumā.

Pianista darbības sfēra bija regulāra sadarbība ar dziedātājiem, solistiem, viņu vidū bijuši Inga Kalna, Liene Kinča, Kristīne Opolais, Aleksandrs Antoņenko, Egils Siliņš, Asmika Grigorjana, Irēne Teorina, Andreass Bauers Kanabass.

Koncertdzīve, uzstājoties kā solistam ar orķestri vai kamermūzikas žanrā, no regulāriem priekšnesumiem Lielajā ģildē, LNOB, Jelgavā, Liepājā, Ventspilī un citviet Latvijā Zilbertu aizveda arī līdz koncertiem Eiropā, Japānā, Islandē un Kanādā.

No 2008.gada Zilberts bija LNOB galvenais solistu koncertmeistars. Viņš turpināja dalīties ar savām zināšanām, esot kameransambļa un klavierpavadījuma katedras docents Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijā (JVLMA), kur strādāja no 1999.gada. Latvijas Radio fonotēkā glabājas Zilberta ieskaņojumi - solopriekšnesumos, kamermūzikas ierakstos sadarbībā ar vokālistiem un instrumentālistiem.

Zilberts ir dzimis Rīgā, pianistu Lolitas Detlavas un Venta Zilberta ģimenē. Viņš mācījās Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā pie Ilzes Juriksones. Ar izcilību 2000.gadā absolvēja profesora Arņa Zandmaņa klasi JVLMA. Savukārt maģistra grādu Zilberts 2002.gadā ieguva kameransambļa specialitātē, absolvējot profesores Guntas Rasas klasi. Zilberts bija precējies ar LNSO čellisti Daci Zālīti-Zilberti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas