Mājas virtuve
RU Piektdiena, 4. Jūlijs Rīt: Sandijs, Sandis, Uldis, Ulvis

«Maxima» investējusi vairāk nekā 350 000 eiro divu veikalu rekonstrukcijai Rīgā

Mazumtirdzniecības uzņēmums SIA "Maxima Latvija" investējis vairāk nekā 350 000 eiro divu veikalu rekonstrukcijai Rīgā, aģentūru LETA informēja kompānijā.

Investīcijas veiktas "Maxima" veikalos Mūkusalas ielā un Jāņa Grestes ielā, pielāgojot tos vienotā un jaunā "Maxima" koncepta prasībām.

Vienotais veikalu koncepts paredz, ka veikalu tirdzniecības zāles ir plašākas un gaišākas, kā arī tajās ir ieviesti dabai draudzīgi tehniskie risinājumi, piemēram, apgaismojums ir nomainīts uz LED, ir ieviests jauns un modernizēts aprīkojums un izmantoti energoefektīvi risinājumi iekārtu izvēlē.

Vienotais "Maxima" veikalu koncepts tiek ieviests visās Baltijas valstīs.

Jau ziņots, ka "Maxima Latvija" pagājušajā gadā strādāja ar 974,643 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka par 3,2% - līdz 30,574 miljoniem eiro.

Kompānija "Maxima Latvija" reģistrēta 2000.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. "Maxima Latvija" īpašnieki ir Lietuvā reģistrētie uzņēmumi "Maxima grupe" un "Maxima LT". Grupa ietilpst Nerijus Numas kontrolētajā Lietuvas biznesa grupā "Vilniaus prekyba".

Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde

Rīga aizliedz peldēties Daugavas pludmalē «Rumbula»

03/0
Lasīt

Rīgas centrā aplaupīta viesnīca; meklē uzbrucēju

03/0
Lasīt