Viņš skaidroja, ka potenciālā nosaukuma maiņa saistīta ar "Amber Beverage Group" plānu pievienot pieciem saviem uzņēmumiem visā pasaulē papildus atpazīstamības zīmi "Amber". Jaunajā "Latvijas balzams" nosaukumā plānots saglabāt daļu vēsturiskā nosaukuma, līdz ar to tas varētu būt "Amber Latvijas balzams".
Lēmums tiks pieņemts "Latvijas balzams" akcionāru sapulcē 30.septembrī.
Geidāns norādīja, ka pozitīvs lēmums par šīm pārmaiņām palīdzētu "Latvijas balzams" iegūt vēl plašāku atpazīstamību, piesaistīt jaunus klientus un lielākus pasūtījumus.
Savukārt citas izmaiņas "Latvijas balzams" darbiniekiem, piegādātājiem un pakalpojumu pircējiem nav paredzētas. Tiktu mainīts tikai kompānijas oficiālais nosaukums.
Jau ziņots, ka "Latvijas balzama" neto apgrozījums 2020.gadā sasniedza 68,6 miljonus eiro, kas ir par 12,4% mazāk nekā 2019.gadā. Savukārt auditētā neto peļņa bija 9,3 miljoni eiro, kas ir par 7,2% mazāka nekā attiecīgajā periodā 2019.gadā.
"Latvijas balzama" akcijas kotē biržas "Nasdaq Riga" otrajā sarakstā. Kopš 2015.gada uzņēmums ir daļa no starptautiska alkoholisko dzērienu ražošanas un izplatīšanas koncerna "Amber Beverage Group", kas strādā no galvenā biroja Luksemburgā, kā arī caur ražošanas un izplatīšanas uzņēmumiem Krievijā, Meksikā, Apvienotajā Karalistē, Austrālijā, Austrijā un Baltijā. "Amber Beverage Group" īpašnieks ir miljardieris Jurijs Šeflers.