Mājas virtuve
RU Piektdiena, 6. Jūnijs Rīt: Ardis, Ingrida
Rīt – pašvaldību vēlēšanu diena. 🗳️ Vēlēšanu iecirkņi būs atvērti no 🕒 8:00 līdz 20:00.
Rīt – pašvaldību vēlēšanu diena. 🗳️ Vēlēšanu iecirkņi būs atvērti no 🕒 8:00 līdz 20:00.

Aizsardzības ministrs piedalīsies latviešu leģiona piemiņas pasākumā Lestenē

Aizsardzības ministrs Andris Sprūds (P) šodien piedalīsies Otrajā pasaules karā karojušo latviešu leģionāru piemiņas pasākumā Lestenē, Tukuma novadā, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijā.

Lestenes Brāļu kapu memoriāls ir valsts nozīmes piemiņas vieta Otrajā pasaules karā kritušajiem latviešu leģiona karavīriem un valsts nozīmes kultūras piemineklis.

Jau ziņots, ka 2024.gadā oktobrī valdība atbalstīja Aizsardzības ministrijas iniciatīvu piešķirt Tukuma novada pašvaldībai nepieciešamos 175 000 eiro Lestenes muzeja pārbūvei.

Par piešķirto finansējumu Lestenes memoriāla muzeja ēkai tiks uzlikts jumta segums, ielikti logi, durvis un veikti citi būvdarbi, kas ļautu paveikt visus darbus, lai to vēlāk tālāk attīstītu, turpinot remontdarbus iekštelpās un veidojot jaunu ekspozīciju par Otrā pasaules kara notikumiem Latvijā.

Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde