Mājas virtuve
RU Trešdiena, 20. Augusts Rīt: Bernhards, Boriss

Šogad sākts 191 administratīvā pārkāpuma process par VAD iesaukto jauniešu neierašanos uz veselības pārbaudi

Šogad Militārajā policijā sākts 191 administratīvā pārkāpuma process par valsts aizsardzības dienestā (VAD) iesaukto jauniešu neierašanos uz veselības pārbaudi bez attaisnojoša iemesla vai par veselības pārbaudes nepabeigšanu, aģentūra LETA noskaidroja Aizsardzības ministrijā.

Ministrijā arī apliecināja, ka ir tādi iesaucamie, kuri atkārtoti saukti pie administratīvās atbildības par neierašanos uz pavēstē noteikto veselības pārbaudi norādītajā laikā un vietā.

Iesaucamajiem, kuri tiek saukti pie administratīvās atbildības par neierašanos uz pavēstē noteikto veselības pārbaudi vai arī veselības pārbaudes nepabeigšanu, piemēroti naudas sodi līdz 350 eiro.

Līdz šim Militārā policija nevienu no iesaucamajiem nav nogādājusi dienesta vietā piespiedu kārtā.

Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde

Ķengaragā uz ielas atrod zīdaini

20/0
Lasīt

Jaunais Rīgas teātris atklāja sezonu

20/0
Lasīt