Viņasprāt, ļoti svarīga ir savstarpējā komunikācija starp biedrības Rīgas senioriem un ukraiņiem, kā arī izglītojošās ekskursijas uz dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām, kā arī LSKA organizētās lekcijas par dažādām tēmām. Kalnāja uzsver, ka integrācijas darbam noteikti jāturpinās, jo tas dod ukraiņiem iespēju iekļauties Latvijas sabiedrībā, atrast savām spējām atbilstošu darbu, kā arī labāk izprast vēsturi, kultūru un cilvēkus.
LSKA ir gandarīta, ka, īstenojot Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centra atbalstīto projektu "Mūsu draugi - ukraiņi", ir palīdzēts daudziem Ukrainas kara bēgļiem apgūt latviešu valodu tādā līmenī, lai varētu iesaistīties kvalificētā darba tirgū, turpināt Latvijas kultūrvides iepazīšanu un labāk integrēties mūsu sabiedrībā.
Šogad, pateicoties plašam atbalstam, LSKA turpinājuši ne vien latviešu valodas apmācības daudziem Rīgā patvērumu radušajiem Ukrainas iedzīvotājiem, bet arī organizējuši kursus par to, kā sākt pašiem savu uzņēmējdarbību, un iepazīstinājuši ar valsts likumdošanu.
Kalnāja arī uzsver LSKA rīkoto kursu "Uzņēmējdarbības ABC" nozīmi. Tāpat LSKA valdes priekšsēdētājas vietniece norāda uz ieguvumiem, ko ukraiņu integrācijai Latvijā sniedz kopīgie pasākumi un komunikācija ar Rīgas senioriem.
Projektu "Mūsu draugi - ukraiņi" nodrošina Eiropas Savienība, to finansējot no Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda līdzekļiem. Tā īstenošanas termiņš ir no šī gada 20.maija līdz 30.decembrim.