Sadarbības līgums paredz arī jauna studiju moduļa organizēšanu.
Kā informē pašvaldība, sociālā darba mērķis ir sniegt atbalstu stacionārajā ārstniecības iestādē esošām personām, lai nodrošinātu sociālās aprūpes nepārtrauktību, izrakstoties no veselības aprūpes iestādes, kā arī palīdzību citu sociālo problēmu risināšanā.
Pašlaik deviņās ārstniecības iestādēs strādā sociālie darbinieki. Notiek sadarbība apmaksātu prakšu organizēšanā 3. kursa studentiem, no kuriem seši strādā Rīgas domes Labklājības departamentā un četri - Rīgas Bērnu, jauniešu un ģimeņu sociālā atbalsta centrā.
Sadarbības līgums paredz, ka Labklājības departaments nodrošinās un ieviesīs apmaksātas prakses vietas arī Rīgas 1. slimnīcā, Rīgas 2. slimnīcā un Rīgas Dzemdību namā.
Savukārt RSU apņemas izstrādāt un ieviest jaunu studiju moduli "Sociālais darbs veselības aprūpes sistēmā", izmantojot Labklājības departamenta veiktos pētījumus un Rīgas pieredzi.
Šīs sadarbības mērķis ir nodrošināt Labklājības departamenta veikto pētījumu akadēmiskās kvalitātes uzraudzību, no otras puses, parādīs akadēmiskajai videi, kāda sociālās problemātika ir aktuāla Rīgas iedzīvotājiem.