Mājas virtuve
RU Svētdiena, 18. Janvāris Rīt: Antis, Antons

Rīgā sniega dēļ apgrūtināti braukšanas apstākļi

Rīgā piektdien sākusies spēcīga snigšana, kas apgrūtina braukšanas apstākļus, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Atbilstoši laika prognozei snigšana turpināsies visas dienas garumā. 

Pašvaldība informē, ka pilsētas ielu tīrīšanā pašlaik iesaistīta visa pieejamā tehnika, tomēr pārvietošanās apstākļi ir apgrūtinoši, jo sniegs uz ielām atkārtoti parādās ļoti īsā laika periodā. 

Ietvju tīrīšanu plānots veikt pēc snigšanas beigām.

Rīgas pašvaldība aicina iedzīvotājus būt iecietīgiem un ņemt vērā, ka pie šādiem laika apstākļiem sniegs uz ielām atkārtoti parādās neilgi pēc brauktuvju un ietvju tīrīšanas. 

Ņemot vērā apgrūtinošos braukšanas apstākļus, iedzīvotāji aicināti savlaicīgi plānot izbraukšanas laiku un maršrutu, rēķinoties, ka ceļā var būt jāpavada ilgāks laiks, nekā ierasts.

Šajā ziemas sezonā ielu braucamo daļu tīrīšanu nodrošina pilnsabiedrība "Daugavas labā krasta uzturētājs" un "Daugavas kreisā krasta uzturētājs". Ziemas uzturēšanas darbus veic 65 tehnikas vienības no kurām 34 ir kompleksās ielu tīrāmās un kaisāmās mašīnas.

Rīgas ielas tiek tīrītas prioritārā secībā - maģistrālās ielas, ielas, kurās kursē sabiedriskais transports, tilti un pārvadi, veloinfrastruktūras tīrīšana. Pēc tam tiek tīrītas mazākas nozīmes jeb apkaimju ielas.

Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde

Svētdien Latvijā nokrišņi nav gaidāmi

17/0
Lasīt