Mājas virtuve
RU Piektdiena, 2. Janvāris Rīt: Indulis, Iva, Ivis, Ivo

Čekušins: kam rīdziniekiem vajadzīgi šie neizteiksmīgie ķiņķēziņi par 165 tūkstoši eiro? (FOTO)

Ar saviem novērojumiem Rīgā sociālajā tīklā Facebook dalījās Konstantīns Čekušins.

Pagājušajā nedēļā devos pastaigā gar Daugavu, lai baudītu tās nesteidzīgo tecējumu. Skatos, tur kāds vīrs aktīvi rosās – mākslas objektus izvieto. Atgriežoties Rātslaukumā, nolēmu uzzināt vairāk.

Izrādās, ka tas ir Rīgas domes pasūtījums, lai izrotātu krastmalu. Projekta nosaukums ir “Laika upes liecinieki”.

Šīs figūras, kas, manā pieticīga skatījumā, nemaz neiederas krastmalas ainavā, rīdziniekiem izmaksāja 114 888 eiro bez PVN.

Bet tā ir tikai daļa no stāsta. Ir pabeigts arī iepirkums Doma laukumam - “Kopā pie doma”. Arī tur parādīsies vēl viens pagaidu mākslas objekts par 165 000 eiro.

Visumā mākslas objektiem “pārmaiņu koalīcija” naudu nežēlo. Būs vēl.

Tomēr šaubos, vai tas tiek darīts, domājot par svētkiem vai vienkāršiem cilvēkiem.

Es nejūtu nekādu prieku, skatoties uz visām šiem neizteiksmīgajiem ķiņķēziņiem upes krastā. Būtu daudz interesantāk, ja krastmalu vismaz nedēļas nogalēs atvēlētu pilsētniekiem – organizētu galdus, grila vietas un skatuves mūziķiem un dīdžejiem.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fkonstantin.chekushin%2Fposts%2Fpfbid0TkHgEnGdzLzH8JhHb7fptHLSJBsaccBrF2gpjNDQMmYz6KS9EapfGkSo3JdSvuLyl&show_text=true&width=500" width="500" height="671" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>

Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde

Arī piektdien turpinās snigt

01/0
Lasīt

Anulēta LR4 apraides atļauja

01/0
Lasīt

Miris komponists Boriss Rezņiks

01/0
Lasīt
Notiek ielāde

Rīgas Dzemdību namā pirmā šogad piedzimusi meitenīte

01/0
Lasīt