Mājas virtuve
RU Otrdiena, 30. Jūnijs Rīt: Mareks, Talivaldis

Augustā no valsts un pašvaldību iestāžu tīmekļvietnēm apmeklētākā bijusi VID mājaslapa

No visām valsts un pašvaldību iestāžu tīmekļvietņu vienotās platformas mājaslapām augustā visbiežāk apmeklēta bijusi Valsts ieņēmumu dienesta (VID) mājaslapa, liecina Valsts kancelejas apkopotā informācija.

Tīmekļvietņu vienotā platforma ir vienots un centralizēts pārvaldības risinājums, kurā ir izveidotas un tiek uzturētas daudzas valsts un pašvaldību iestāžu tīmekļvietnes.

VID tīmekļvietne "vid.gov.lv" apmeklēta 279 250 reizes. Tālāk seko Rīgas pašvaldības mājaslapa "riga.lv" ar 153 541 apmeklējuma reizi un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes tīmekļvietne ar 135 786 apmeklējumiem augustā.

Vismazāk apmeklētā valsts un pašvaldību iestāžu tīmekļvietņu vienotās platformas mājaslapa pagājušajā mēnesī bija Kārļa Ulmaņa piemiņas muzeja "Pikšas" tīmekļvietne "piksas.gov.lv". Tā augustā apmeklēta 146 reizes.

Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde
Notiek ielāde

«Mans VID» lietotnē ieviesta jauna funkcija attaisnoto izdevumu norādīšanai

29/0
Lasīt

Rīgas dome lems par vienotās biļetes darbību piecās vilcienu zonās

29/0
Lasīt