Viņš minēja, ka sēdē deputāti vērsa PVD uzmanību ēdināšanas uzņēmumu kontroļu laikiem un uzsvēra, ka veicot ārpuskārtas pārbaudes nepieciešams izvērtēt konkrētā uzņēmuma noslodzi, lai nerastos situācija, kurā dienesta pārstāvji uzņēmumā ierodas brīdī, kad ir daudz klientu, traucējot uzņēmuma darbu, piebilstot, ka tas neattiecas uz pārbaudēm, kuras dienests veic ar pamatotām aizdomām, ka uzņēmuma darbība apdraud cilvēku dzīvību.
Tāpat komisijā deputāti un PVD runāja par neautentiska medus ieplūšanu Latvijas tirgū. Dienests pauda, ka patlaban notiek sadarbība ar Vācijas laboratoriju, kura varētu sniegt ekspertīzi uz kuras pamata varētu vērsties pret tiem tirgotājiem, kas tirgo neautentisku medu. Tomēr apakškomisijas priekšsēdētājs skaidroja, ka šo progresu būs nepieciešams apsekot atkārtoti pēc trim mēnešiem.
Labanovskis atzīmēja, ka sēdē runāts arī par birokrātijas mazināšanu un par to vai ir iespējams atsevišķas pārbaudes mazināt. Kā vienu piemēru viņš minēja, ka ēdinātājiem katru gadu uz analīzēm jādod uzņēmumā izmantoto ūdeni, bet vienlaicīgi tas jau tiek monitorēts centrālajā ūdens apgādes sistēmā, tāpēc deputāti un PVD sprieda, vai ir nepieciešams šādas pārbaudes veikt dubultā.
Deputāti sēdē nolēma, ka šis jautājums būtu, iespējams, jāpārskata, jo ir jābūt zinātniskam pamatojumam, ka risks ēdināšanas uzņēmumā izmantotajam ūdenim nav, bet arī nepieciešams izvērtēt, ja centrālajā ūdens apgādes sistēmā tas ir drošs, vai tas tiešām var sabojāties ēdināšanas uzņēmumā, kas atrodas dažus metrus tālāk.
Labanovskis arī pauda, ka sēdes laikā komisija kopumā vēlējās dienestu uzklausīt un noskaidrot tā plānus, kā arī filozofiju par uzņēmējdarbību, piebilstot, ka komisijas deputātiem radusies pārliecība par iestādes progresu, kā arī par to, ka tā patiešām piemēro pieeju "Konsultē vispirms".