Lidojuma laikā starp divām ģimenēm izcēlās konflikts. Tas aizsākās, kad viens no pasažieriem vīriešiem lūdza sievieti pārsēsties, lai viņš varētu sēdēt blakus sievai un bērniem. Saņemot atteikumu, vīrietis sācis viņai draudēt. Pēc pacelšanās iejaucās sievietes vīrs, un starp abiem pasažieriem izcēlās strīds.

Kāds lidmašīnas pasažieris atceras: “Viņi mēģināja viens otru piekaut. Viena no ģimenēm bija lielas grupas daļa, un citi šīs grupas pasažieri arī iejaucās kautiņā. Vienai no pasažierēm sākās panikas lēkme. Viņa kliedza, bērni raudāja.”

Pēc 36 minūšu lidojuma lidmašīna neplānoti nolaidās Marakešā. Tur to sagaidīja policija, aizturot deviņus kautiņā iesaistītos pasažierus. Kādam ar kautiņu nesaistītam pasažierim kļuva slikti, un viņam bija nepieciešama skābekļa maska. Mediķi atzina, ka pasažieris nevar turpināt lidojumu, taču viņš atteicās pamest lidmašīnu un aizskāra stjuartus līdz policija viņu bija spiesta izvest ar varu.

Mobilā tālruņa ierakstā dzirdams, kā viņš saka: “Viņi domā, ka es esmu terorists. Viņi ir atveduši šurp visu armiju, lai mani aizvestu. Atdodiet man manu asiņaino bagāžu. Es jums salauzīšu žokli.” Tikmēr citi pasažieri lūdza viņu pamest lidmašīnu.

Lai izsēdinātu kaušļus, bija nepieciešamas vairāk nekā divas stundas, un izrādījās, ka apkalpe ir izsmēlusi atļauto lidojumu stundu limitu. Atlikušos divsimt pasažierus uz nakti nogādāja viesnīcā, un rīta reiss uz Londonu tika atcelts. Rezultāta pasažieri ieradās galamērķī tikai ceturtdienas vakarā.

“Ryanair” preses pārstāvis paskaidroja, kas notika lidmašīnā, sakot, ka situācija bija kļuvusi nekontrolējama. “Mēs no visas sirds atvainojamies pasažieriem par šo notikumu pavērsienu un tam sekojošo lidojuma aizkavēšanos, ko izraisīja neliela traucējošu pasažieru grupa. Situācija bija ārpus “Ryanair” kontroles,” uzsvēra lidsabiedrības pārstāvis.