12.maija rīta pusē VP saņemta informācija, ka Ventspilī, Bangu ielā 61, stāvlaukumā esošajā atkritumu konteinerā, atrasts, iespējams, jaundzimušā un neiznēsāta bērna līķis. VP par notikušo sākts kriminālprocess.

VP noderētu sabiedrības sniegtā informācija. Likumsargi aicina atsaukties iedzīvotājus, kuriem ir informācija par sievietēm, kuras bijušas gaidībās, taču kurām pašlaik aprūpē nav zīdainis. Jebkura informācija ir noderīga izmeklēšanai un tiks pārbaudīta. Anonimitāti VP garantē.

Policija arī aicina atsaukties arī iedzīvotājus, kuri naktī uz 12.maiju atradās stāvlaukumā un var sniegt noderīgu informāciju par transportlīdzekļiem vai personām, kuras atradās šajā stāvlaukumā vai apkārtnē, kā arī automašīnu īpašniekus, kuru transportlīdzekļi ir aprīkoti ar videoreģistratoriem. Iedzīvotājus aicināti informēt policiju, zvanot pa tālruni 110 vai sūtot informāciju un videomateriālus e-pastā "kanc@kurzeme.vp.gov.lv".

Jau ziņots, ka 7.martā VP saņemta informācija, ka Dienvidkurzemes novada Grobiņas pagastā atkritumu poligona šķirošanas punktā atrasts jaundzimušas meitenītes līķis.

VP par notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma XIII nodaļas "Noziegumi pret personas veselību" un nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu jaundzimušā nāves iemeslu.