Svētku programmā iekļauta brīvdabas izrāde "Divi mazi mežonēni", notiks indiāņu galvas rotu darbnīca. Teātris gaidīs skatītāju ziedojumus nevajadzīgu t-kreklu formā topošajai izrādei "Lasis Stasis", savukārt izdevniecība "Aminori" iepazīstinās ar jaunāko grāmatu "Lille meklē Laimi" un aicinās uz plastilīna salas radīšanu "Lilles veidošanas darbnīcā".

Teātra pagalmā plkst.12.30 būs skatāma Andra Zeļonkas izrāde "Divi mazi mežonēni" pēc Ernesta Setona-Tompsona grāmatas motīviem, ko dramatizējusi Marta Mazure-Siliņa. Iestudējums vēsta par Semu un Jenu, kas beidzot īsteno ilgi loloto sapni un uzsāk dzīvi mežā kā indiāņi.

Savukārt no plkst.10 līdz 14 Latvijas Leļļu teātra teltī norisināsies akcija "Saģērb Lasi Stasi un aļģes!". Topošās izrādes "Lasis Stasis", kas pirmizrādi piedzīvos novembra beigās, lelles un dekorācijas tiks izgatavotas no otrreiz pārstrādātiem materiāliem, tādēļ radošajai komandai nepieciešama skatītāju palīdzība.

Gan pieaugušie, gan bērni no plkst.10 līdz 14 aicināti uz Latvijas Leļļu teātra telti atnest kārtīgi izmazgātus, bet sev vairs nevajadzīgus trikotāžas kreklus konkrētās teātra noteiktās krāsās. Teātra aktieri uz vietas palīdzēs sagatavot kreklu tā, lai meistari to var izmantot leļļu un dekorāciju veidošanai. Visa informācija par trikotāžas krāsām un citas vadlīnijas atrodamas teātra mājaslapā.

Svētkos viesosies arī teātra draugi - izdevniecība "Aminori", prezentējot savu jaunāko grāmatu "Lille meklē Laimi", kuras teksta un ilustrāciju autore ir Luīze Gulbe. Kopā ar izdevniecības pārstāvjiem no plkst.10 līdz 14 bērniem "Lilles veidošanas darbnīcā" būs iespēja ļauties fantāzijai, radot Lilles salas valstību. Savukārt plkst.10.30 un 13.30 paredzēti grāmatas lasījumi.