Šodien kultūras centrā "Mazā ģilde" norisināsies Mātes dienai veltīts zīmējumu teātris un muzikāla improvizācija "Muzikālā darbnīca". Tajā piedalīsies gleznotāja Ingrīda Ivane, mūziķis Aleksejs Bahirs un improvizators Varis Klausītājs.

Savukārt kultūras centrā "Iļģuciems" notiks pasākums "Leļļu animācijas pasaulē". Tā ietvaros būs skatāma filmu studijas "Animācijas brigāde" animācijas filmu izlase un izstāde ar filmās redzamo varoņu lellēm.

Kultūras centrā "Imanta" notiks pasākums "Brīnumi klāt!". Tajā piedalīsies Latvijas Leļļu teātra aktrise Lienīte Osipova, deju studija "Mazais Andžiņš", vokālais ansamblis "Ildzēni" un "Zinātniskais teātris" no "Laboratorium.lv".

Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" skanēs svētku koncerts "Mīlu Tevi!", kurā piedalīsies dziedātājs Ainars Bumbieris ar pavadošo grupu, bet Latvijas Universitātes Lielajā aulā skanēs Rīgas sieviešu koru lielkoncerts "Pacel galvu, Baltā māt!". 

Par godu Starptautiskajai ģimenes dienai, kas tiek atzīmēta trešdien,15.maijā, nedēļas nogalē norisināsies vairāki koncerti, pasākumi un īpašs ģimenēm veltīts folkfestivāls.

17.maijā kultūras pilī "Ziemeļblāzma" orķestra "Rīga" un dziedātāju Daumanta Kalniņa un Zanes Dombrovskas izpildījumā izskanēs koncerts "Supervaroņi". 

18.maijā Mežaparka Lielās estrādes iekštelpās un ārtelpā norisināsies Ģimenes dienas pasākums "Sveiks un vesels". 

Savukārt kvartālā "Jaunā Teika" un konferenču centrā "Fantadroms" notiks ģimeņu folkfestivāls "Taka", kas noslēgsies ar vakara koncertu "Kur es saucu, tur skanēja!" un nakts dančiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai, 1.jūnijā Doma laukumā norisināsies Bērnu dienas festivāls. Tajā būs gan koncerti, gan spēles, gan radošās darbnīcas un atrakcijas, kas iepriecinās bērnus jebkurā vecumā.

Kultūrtelpā "Strops" Bolderājas filiālbibliotēkas dārzā notiks pasākums bērniem "Sajūti pārsteigumu", kultūrtelpā "Strops" Ēbelmuižas parkā, Ziepniekkalnā notiks Liepājas Leļļu teātra izrāde mazajiem skatītājiem "Ahilleja papēdis", bet kultūrtelpā "Strops" Čiekurkalna bibliotēkas dārzā notiks izglītojoši interaktīva nodarbība bērniem par ugunsdrošību kopā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta talismanu Lūsi, dodoties vasaras brīvlaikā un lielo leļļu muzikālā izrāde bērniem "Ķepaiņiem pa pēdām".

2.jūnijā kultūras pils "Ziemeļblāzma" parkā norisināsies Ziemeļblāzmas 116. bērnu svētki "Sīki, mazi kukainīši". 

Kultūras centrā "Mazā ģilde" notiks muzikālās apvienības "BikiGrupa" koncerts un radošā darbnīca. Pasākumā piedalīsies dzejniece Inese Zandere.

Saturs turpināsies pēc reklāmas