M. Galkins nosodīja Krievijas rīcību jau kopš pirmās kara dienas Ukrainā, kopā ar ģimeni pārceļoties uz Izraēlu. Vēlāk ģimene mainīja dzīvesvietu uz Kipru, taču tagad tapis zināms, ka viņi vismaz kādu laiku dzīvos Latvijā. Māja jau esot noīrēta. Medijs vēsta, ka Kiprā lielā karstuma dēļ A. Pugačova reti atstāja savu mājokli. Žurnālisti pieļauj, ka tieši tādēļ vasaru nolemts pavadīt Jūrmalā.

Starp citu, šā gada pavasarī Krievijas prokuratūra rosināja atzīt Allu Pugačovu par “ārvalstu aģenti”. Savukārt dziedātājas vīrs Maksims Galkins tika iekļauts Krievijas fizisko personu reģistrā, kas “veic ārvalstu aģenta funkcijas”, jau 2022. gadā.

Latvijas sabiedrība uz ziņu par zvaigžņu pāra pārcelšanos reaģēja, kā parasti, visnotaļ vētraini:

“Vai mums vajag šos Krievijas simbolus? Man nevajag,” diskusiju mikroblogošanas vietnē X aizsāka Mārcis. Tomēr daudzi viņa viedoklim nepiekrita.

Agris: Kaut ko nejauc? Par ārzemju aģentu atzītu cilvēku, kuram bīstami iebraukt Krievijā, saukt par Krievijas simbolu?

Toms: Nav tā, ka man vajadzētu, bet konkrēti viņa un viņas ģimene man arī netraucē. Ir pilnīgi noteikti pret Putinu, atbalsta Ukrainu, nezinu par Allu, bet Galkins jau tagad visai labi runā un pat dzied latviski.

Who: Rakstā minēts, ka noīrēs māju, nav teikts, ka pavisam. Pugačova man arī asociējās ar Krieviju, bet Galkins taisa koncertus un ziedo naudu Ukrainai. Pirmie, kas pauda nostāju un aizspērās prom no Krievijas, nosodīja Krievijas iebrukumu.

Zamia: Tā ir liela drosme iestāties par cilvēcību un vērtībām visā tajā drausmīgajā varzā. Šādi krievi ir zelta vērtē. Neredzu nekā slikta, ka viņi izvēlas Latviju kā savu dzīves vietu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ficus: Ja viņa netēlos no sevis "primadonnu", ja viņa un viņu bērni runās ar mums latviski, tad kāpēc nē.